Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

II Forum Stowarzyszeń Beskidu Niskiego Szczawne - Kulaszne 2018

W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Ośrodku Kultury w Szczawnem odbyło się II Forum Stowarzyszeń Beskidu Niskiego. Na spotkanie przybyło ponad 140 osób, które społecznie pracują na rzecz Podkarpacia. Wśród zaproszonych znaleźli się min. Nie zabrakło przedstawicieli Podkarpackiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, oraz stowarzyszeń działający lokalnie na naszym terenie. Wręczono również wyróżnienia dla stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy: Stowarzyszenia Na Styku Kultur, Stowarzyszenia Rozwoju Jaślisk i Okolic oraz LKS Jasiołka Jaśliska gratulacje w imieniu wójta Gminy Jaśliska Adama Dańczaka wręczył sekretarz Piotr Urban. O część artystyczną zadbała kapela „Jacy Tacy” reprezentująca naszą gminę oraz chór Łem-My z Komańczy. Więcej zdjęć w galerii.

  5 20180613 1321973732