Pogoda w Jaśliskach

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego

W hali sportowej w Sieniawie 24 marca br. odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego, zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Rymanowie. W rozpoczęciu olimpiady wziął udział wiceburmistrz Rymanowa Jan Materniak i Dyrektor GOK Rymanów Danuta Litarowicz.Gminę Jaśliska reprezentowali następujący zawodnicy: Gabriela Prochowinik, Wiktoria Gwiżdż, Iwona Orlińska, Martyna Nowotarska oraz Michał Winnicki. Treningi oraz wrodzony talent naszych reprezentantów przełożył się na doskonałe wyniki. W kategorii do lat 13-stu III miejsce zajęła Gabriela Prochownik, w kategorii 14-16 lat na szczycie podium stanęła Wiktoria Gwiżdż, jak również Iwona Orlińska w swojej kategorii wiekowej od 17 do 19 lat. Michał Winnicki po zaciętym pojedynku uplasował się na III miejscu. W ogólnej klasyfikacji nasza gmina zajęła II miejsce tuż za Gminą Rymanów. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i czekamy z niecierpliwością na etap wojewódzki, który odbędzie się już w czerwcu.
Więcej zdjęć w galerii.